Wybieramy Sołtysa Roku 2017 Powiatu Kętrzyńskiego

soltys-roku-04-mZwykle sołtysem zostaje osoba, która ma poważanie wśród lokalnej społeczności, pomysły na jej rozwój i potrafi zjednywać sobie partnerów do działania. Chcąc podkreślić, jak ważna jest rola sołtysa w dzisiejszych czasach, postanowiliśmy zapoznać Państwa z tymi niezwykłymi ludźmi.

Głosować na poszczególnych sołtysów można do 9 marca. To Państwo wybiorą laureata, którego uhonorujemy na uroczystej gali 11 marca.

Aby oddać głos należy zalogować się na swoje konto na Facebooku. 

 

GŁOSOWANIE - SOŁTYS ROKU 2017

  • KUŚMIEROWSKA Regina - Sołectwo Parys, gm. Korsze (13%, głosów: 398)
  • STADNIK Beata - Sołectwo Podlechy , gm. Korsze (9%, głosów: 289)
  • RUTKOWSKI Kazimierz - Sołectwo Jegławki, gm. Srokowo (9%, głosów: 287)
  • KOPER Zdzisław - Sołectwo Modgarby, gm. Barciany (8%, głosów: 265)
  • CIBORSKA Bożena - Sołectwo Biedaszki, gm. Kętrzyn (5%, głosów: 168)
  • SOSNOWSKA Barbara - Sołectwo Salpik , gm. Kętrzyn (4%, głosów: 134)
  • KASZEWSKA Iwona - Sołectwo Ogródki, gm. Barciany (4%, głosów: 122)
  • DWULAT Małgorzata - Sołectwo Wilczyny, gm. Srokowo (3%, głosów: 98)
  • SZYDŁOWSKA Elżbieta - Sołectwo Pręgowo, gm. Kętrzyn (3%, głosów: 86)
  • PUCZKOWSKA Jolanta - Sołectwo Frączkowo, gm. Barciany (2%, głosów: 77)
  • KUSTRA Katarzyna - Sołectwo Skierki, gm. Barciany (2%, głosów: 76)
  • WĘGLARSKI Władysław - Sołectwo Pożarki, gm. Kętrzyn (2%, głosów: 75)
  • RODAK Katarzyna - Sołectwo Muławki, gm. Kętrzyn (2%, głosów: 75)
  • TARKAWIAN Kamil - Sołectwo Suchawa, gm. Barciany (2%, głosów: 58)
  • RODAK Karol - Sołectwo Filipówka, gm. Kętrzyn (2%, głosów: 54)
  • JAKUBI Maria - Sołectwo Bezławki, gm. Reszel (2%, głosów: 50)
  • BORZĘCKA Krystyna - Sołectwo Warnikajmy, gm. Korsze (1%, głosów: 41)
  • RUTKOWSKI Zenon - Sołectwo Kosakowo, gm. Srokowo (1%, głosów: 38)
  • ŚLIMAK-DUDA Katarzyna - Sołectwo Klewno, gm. Reszel (1%, głosów: 36)
  • ZDYBEL Anna - Sołectwo Gęsie Góry, gm. Barciany (1%, głosów: 35)
  • GAŁKA Szymon - Sołectwo Pilec, gm. Reszel (1%, głosów: 27)
  • KACZMARCZYK Monika - Sołectwo Saduny, gm. Korsze (1%, głosów: 24)
  • WYSZOMIRSKI Tomasz - Sołectwo Nakomiady, gm. Kętrzyn (1%, głosów: 24)
  • WIECZOREK Regina - Sołectwo Srokowo, gm. Srokowo (1%, głosów: 23)
  • KURIATA Zofia - Sołectwo Linkowo, gm. Kętrzyn (1%, głosów: 20)
  • ZUBEK Małgorzata - Sołectwo Kraskowo, gm. Korsze (1%, głosów: 20)
  • KURCHAN Danuta - Sołectwo Prosna, gm. Korsze (1%, głosów: 19)
  • RYNKIEWICZ Jan - Sołectwo Dłużec Wielki , gm. Korsze (1%, głosów: 18)
  • ŁATA Agata - Sołectwo Solanka, gm. Srokowo (1%, głosów: 18)
  • OLEKSIEWICZ Stefan - Sołectwo Bobrowo, gm. Barciany (1%, głosów: 17)
  • STEFANOWICZ Halina - Sołectwo Święta Lipka , gm. Reszel (1%, głosów: 17)
  • DZIEMIELA Wiesław - Sołectwo Wopławki, gm. Kętrzyn (1%, głosów: 16)
  • HAJKO Anna - Sołectwo Karszewo, gm. Korsze (1%, głosów: 16)
  • JANOWICZ Mirosław - Sołectwo Nowa Wieś Kętrzyńska, gm. Kętrzyn (1%, głosów: 16)
  • BLICHARZ Kazimierz - Sołectwo Sątoczno, gm. Korsze (0%, głosów: 15)
  • JASEK Mirosława - Sołectwo Rodele, gm. Barciany (0%, głosów: 15)
  • WAWRYSZUK Elżbieta - Sołectwo Barciany , gm. Barciany (0%, głosów: 15)
  • STRÓG Irena - Sołectwo Kałwągi , gm. Korsze (0%, głosów: 13)
  • FILIPIAK Andżelika - Sołectwo Tolniki Małe, gm. Reszel (0%, głosów: 11)
  • PTAK Izabela Anna - Sołectwo Siemki, gm. Reszel (0%, głosów: 9)
  • WOŹNIAK Tadeusz - Sołectwo Glitajny, gm. Korsze (0%, głosów: 9)
  • KIERZKOWSKA Genowefa - Sołectwo Solkieniki, gm. Barciany (0%, głosów: 9)
  • SEEBALD Marzena - Sołectwo Aptynty , gm. Barciany (0%, głosów: 9)
  • KOWALUK Eugeniusz - Sołectwo Gudniki, gm. Korsze (0%, głosów: 8)
  • KRASUCKA Teresa - Sołectwo Bajory, gm. Srokowo (0%, głosów: 7)
  • SŁUŻAŁA Anna - Sołectwo Asuny , gm. Barciany (0%, głosów: 7)
  • GEMBAL Marta - Sołectwo Winda, gm. Barciany (0%, głosów: 7)
  • WYSOCKI Andrzej - Sołectwo Nowa Różanka, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 7)
  • GŁÓD Roman - Sołectwo Mołtajny, gm. Barciany (0%, głosów: 7)
  • ORŁOWSKA Ewelina - Sołectwo Babieniec, gm. Korsze (0%, głosów: 6)
  • BARAN Rafał - Sołectwo Bykowo, gm. Korsze (0%, głosów: 6)
  • POLICHA Andrzej - Sołectwo Ramty, gm. Reszel (0%, głosów: 6)
  • LUSZCZYK Agnieszka - Sołectwo Jankowice, gm. Srokowo (0%, głosów: 5)
  • SOBIESKI Krzysztof - Sołectwo Skandawa , gm. Barciany (0%, głosów: 5)
  • SKÓRSKA Anna - Sołectwo Jeżewo , gm. Kętrzyn (0%, głosów: 5)
  • BŁAŻEWICZ Mariusz - Sołectwo Sajna Wielka, gm. Korsze (0%, głosów: 4)
  • MENDALA Renata - Sołectwo Siniec, gm. Srokowo (0%, głosów: 4)
  • LEWOŃ Jarosław - Sołectwo Błogoszewo, gm. Korsze (0%, głosów: 4)
  • SZLUMA Andrzej - Sołectwo Pieckowo, gm. Reszel (0%, głosów: 4)
  • GAŁECKI Leon - Sołectwo Łankiejmy, gm. Korsze (0%, głosów: 4)
  • JARZYNA Ewa - Sołectwo Czarnowiec, gm. Reszel (0%, głosów: 3)
  • ZYŚK Adam - Sołectwo Wola, gm. Reszel (0%, głosów: 3)
  • KONOPACKI Krzysztof - Sołectwo Radosze, gm. Barciany (0%, głosów: 3)
  • KLIMKOWSKI Jan - Sołectwo Mażany, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 3)
  • DUŃSKI Zenon - Sołectwo Podławki, gm. Barciany (0%, głosów: 3)
  • PĘDZICH Alina - Sołectwo Czerniki, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 3)
  • DIAKOWICZ Anna - Sołectwo Dębnik, gm. Reszel (0%, głosów: 3)
  • FLIS Henryk - Sołectwo Leśniewo, gm. Srokowo (0%, głosów: 2)
  • DROZD Piotr - Sołectwo Silginy, gm. Barciany (0%, głosów: 2)
  • URBANOWICZ Józef - Sołectwo Kruszewiec, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 2)
  • DEPTUŁA Tadeusz - Sołectwo Sławkowo, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 2)
  • WILCZYŃSKI Krzysztof - Sołectwo Wilkowo Małe, gm. Barciany (0%, głosów: 2)
  • CHODAŃ Zenon - Sołectwo Widryny, gm. Reszel (0%, głosów: 2)
  • CEGLARSKA Danuta - Sołectwo Krelikiejmy, gm. Barciany (0%, głosów: 2)
  • WRÓBLEWSKI Krzysztof - Sołectwo Langanki, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 2)
  • ANTOŃCZYK Wiesława - Sołectwo Drogosze, gm. Barciany (0%, głosów: 2)
  • GŁUCH Anna - Sołectwo Worpławki, gm. Reszel (0%, głosów: 2)
  • SPYRA Bożena - Sołectwo Gęsiki , gm. Barciany (0%, głosów: 2)
  • KONOPKA Helena Anna - Sołectwo Momajny, gm. Barciany (0%, głosów: 2)
  • KRYSTIANIAK Bronisław - Sołectwo Plenowo, gm. Reszel (0%, głosów: 1)
  • RUCIN Zbigniew - Sołectwo Stara Różanka, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 1)
  • MAJEWSKA Grażyna - Sołectwo Tołkiny, gm. Korsze (0%, głosów: 1)
  • KUBIAK Teresa - Sołectwo Łężany, gm. Reszel (0%, głosów: 1)
  • MISIEJUK Mirosław - Sołectwo Gałwuny, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 1)
  • WARNO Gertruda - Sołectwo Silec, gm. Srokowo (0%, głosów: 1)
  • ALBERSKI Andrzej - Sołectwo Zawidy, gm. Reszel (0%, głosów: 1)
  • KORZENIEWSKI Kazimierz - Sołectwo Koczarki, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 1)
  • KĄDZIOŁKA Grzegorz - Sołectwo Kocibórz, gm. Reszel (0%, głosów: 1)
  • RĘBOWSKI Krzysztof - Sołectwo Robawy, gm. Reszel (0%, głosów: 1)
  • ANISIEWICZ Tadeusz - Sołectwo Garbno, gm. Korsze (0%, głosów: 1)
  • PAWŁUSEWICZ Józef - Sołectwo Leśny Rów, gm. Srokowo (0%, głosów: 1)
  • BUKOWSKA Barbara - Sołectwo Wilkowo , gm. Kętrzyn (0%, głosów: 1)
  • MASZCZAK Dorota - Sołectwo Piaskowiec, gm. Korsze (0%, głosów: 1)
  • BEJNAROWICZ Grzegorz - Sołectwo Leginy, gm. Reszel (0%, głosów: 0)
  • JASOWICZ Michał - Sołectwo Gnatowo, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 0)
  • KIEWISZ Jerzy - Sołectwo Gudziki, gm. Korsze (0%, głosów: 0)
  • SZULC Waldemar - Sołectwo Wajsznory, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 0)
  • CZEKAJ Ilona - Sołectwo Suśnik, gm. Korsze (0%, głosów: 0)
  • JEZIOREK Danuta - Sołectwo Płutniki, gm. Korsze (0%, głosów: 0)
  • PIKULSKI Andrzej - Sołectwo Mnichowo, gm. Reszel (0%, głosów: 0)
Loading ... Loading ...

Uwaga! Głosować można tylko raz.
Próby oddania wielu głosów z jednego konta zostaną anulowane.